Bendros investicijos:

€ 70,000

Franšizės mokestis:

€ 12,500

Mėnesinis mokestis:

5%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

€ 0.00

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2014

Franšizavimo pradžia: 2015

Įmonės padaliniai: 2

Franšizės padaliniai: 0

Bendras padalinių skaičius: 2

Darbuotojų skaičius padalinyje: 2

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

„BREEZE“ studija yra Latvijoje įsikūrusi AQUAFIT tipo studija, kurios specializacija yra sveikatos ir kūno rengybos užsiėmimai, teikiant individualias kūno rengybos sesijas su vandens motociklų treniruokliais, kūno ir veido priežiūros procedūras, kineziterapijos užsiėmimus ir mitybos specialistų konsultacijas.

Individualūs kūno rengybos užsiėmimai vyksta su vandens motociklų treniruokliais – specializuotais vandens treniruokliais, kurių paslaptis – galimybė sportuoti ir atsipalaiduoti vienu metu. Važiavimas dviračiu vandenyje pagerina širdies ir kraujagyslių ištvermę, sulėtina širdies ritmą, padidina plaučių talpą. Papildoma vandens dviračių nauda yra masažuojamasis poveikis, kuris sumažina celiulitą, lygina odą, stiprina venas, masažuoja raumenis, gerina laikyseną, formą ir savijautą, mažina svorį.

„BREEZE“ įmonės tikslas buvo sukurti tokią vietą, kur individualūs fitneso užsiėmimai vyktų ramioje ir jaukioje atmosferoje, tokiu būdu skatinant klientus sugrįžti ir pakartotinai patirti šį malonų kūno rengybos nuotykį.

Treniruotė + jauki atmosfera + vandens masažo teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos = pagrindiniai elementai, apibrėžiantys „BREEZE“ studijos sėkmę.

Tinkamiausias kandidatas turėtų pasižymėti verslo valdymo patirtimi, jausti entuziazmą verslui bei turėti pakankamai kapitalo investicijoms.

Pagrindinės savybės:

• Ankstesnė kūno rengybos ar klientų aptarnavimo patirtis nėra būtina, bet pirmenybė teikiama tiems, kurie turi tokio tipo patirties;
• Komunikabilumas ir plačios pažiūros;
• Aukštas motyvacijos lygis. Noras užtikrinti, kad už pastangas būtų atlyginta;
• Gebėjimas sukurti ir valdyti organizaciją, kuri efektyviai įdarbina, apmoko, išlaiko ir motyvuoja aukšto lygio komandą;
• Profesionalus požiūris į kokybę, aukštas atsakomybės jausmas, mąstymas orientuotas į klientą.

Aukštas klientų aptarnavimo lygis sukuria malonią atmosferą „BREEZE“ studijose ir yra pagrindinis veiksnys auginant klientų lojalumą ir norą grįžti. Prieš atidarydamas savo pirmąją „BREEZE“ studiją, franšizės davėjas pilnai apmokys jūsų komandą pagrindinėje įmonės būstinėje Rygoje arba jūsų gyvenamojoje šalyje.

Treniruočių planas yra tiksliai pritaikytas:

• Studijos vadovui (dažniausiai tikimasi, kad jis bus pats franšizės gavėjas);
• Vyresniajam studijos administratoriui;

Franšizės davėjas atsižvelgia į ankstesnį pardavėjų, studijos vadovų darbą bei turimus išteklius.

Franšizės gavėjo mokymo programą sudaro 5 žingsniai:

1. Išankstinis mokymas. Šiuo laikotarpiu palaikomas aktyvus franšizės davėjo ir franšizės gavėjo bendravimas, siekiant įvertinti ir pasamdyti tinkamiausius franšizės padalinio darbuotojus;

2. Įvadas. Mokomas asmuo turi žinoti, kas yra „BREEZE“ studija, kokie yra jos klientai, vertybės, vizija, misija ir pan., kad jis / ji galėtų lengviau tapti „BREEZE“ studijos tinklo dalimi. Įvadinė dalis taip pat apima supažindinimą su komanda, taisyklėmis, nuostatomis ir pagrindinėmis darbo pareigomis.

3. Teorija ir praktika. Tai yra labai svarbus mokymo etapas, nes teorijos ir praktikos negalima atskirti viena nuo kitos. Į teorijos ir praktikos mokymus įeina išmoktos medžiagos kartojimas, kad būtų galima greičiau pasiruošti veiklai. Praktikos metu stažuotojas yra nuolat prižiūrimas.

4. Darbas su dokumentais. Darbas su dokumentacija yra svarbi „BREEZE“ studijos dalis. Taigi, besimokantieji supažindinami su visa dokumentacija, kuri yra reikalinga „BREEZE“ studijos veiklai.

5. Sertifikato išdavimas. Mokymo pabaigoje darbuotojas turi išlaikyti testą (rašytinį ir praktinį). Pasibaigus testui, rezultatai aptariami su praktikantu. Jei mokymai ir mokymo rezultatai yra sėkmingi, darbuotojui leidžiama dirbti „BREEZE“ studijų tinkle.

Franšizės sutarties trukmė (metais): 5;

Investicinė grąža (mėnesiais): 24;

Darbuotojų skaičius 1 studijoje: 1-2.


Jelena Silova

CEO (Generalinis direktorius)

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS