Bendros investicijos:

€ 200,000

Franšizės mokestis:

€ 12,500

Mėnesinis mokestis:

8%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

2%

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 1993

Franšizavimo pradžia: 2000

Įmonės padaliniai: 0

Franšizės padaliniai: 130

Bendras padalinių skaičius: 130

Darbuotojų skaičius padalinyje: 2+

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

Kodėl Esquires?

„Esquires“ nėra tik prekės ženklas, tai yra gerai išplėtotas franšizės tinklas, kuris buvo daug metų kruopščiai tobulinamas daugelyje rinkų. „Esquires“ yra pasirengusi padėti reguliariai atidaromoms naujoms kavinėms visame pasaulyje ir sukurti pelningą verslą jūsų šalyje.

Įdomus, išskirtinis logotipas, įsipareigojimai tiekti geriausią ekologišką kavą ir produktus, nuolat tobulėjantis parduotuvių dizainas, tinkamiausių baldų bei įrangos ieškojimas, kartu su modernia vartotojų aptarnavimo programa, užtikrina, kad „Esquires“ išsiskirtų iš minios.

Įsikūręs daugelyje patikrintų vietų visame pasaulyje, „Esquires“ kavinių tinklas suteikia žmonėms galimybę susitikti, pabendrauti ir atsipalaiduoti gaunant puikų aptarnavimą, ekologišką kavą ir didelį maisto pasirinkimą. Į visas kavines buvo integruota daugelį apdovanojimų laimėjusi „Esquires“ tinklo sistema, užtikrinanti pasitikėjimą visose šalyse bei kultūrose, kuriose įsikūrusi „Esquires“. Įmonės prekės ženklas vykdo nuoseklią veiklą visame pasaulyje.

„Esquires“ franšizės bendruomenė pasižymi sunkiu darbu ir atsidavimu, puikių santykių su klientais užmezgimu, gebėjimu surasti žmones, turinčiais uoslę puikioms verslo galimybėms.

Būdami „Esquires“ franšizės gavėju, užsiimsite verslu ir patys … bet vienas tikrai neliksite. Galėsite laisvai ir nepriklausomai valdyti savo verslą naudodamiesi sistema, sukurta ir ištobulinta per daugelį sėkmingos komercinės veiklos metų.

Norint sėkmingai valdyti „Esquires“ franšizę, nebūtina turėti viešojo maitinimo ar mažmeninės prekybos patirties, tačiau jums reikės:

• Išlaikyti aukščiausius „Esquires“ paslaugų ir kokybės standartus;
• Atidžiai sekti nustatytas procedūras bei veiklos nuostatus;
• Pasižymėti veržlumu ir ambicingumu;
• Puikios darbo etikos;
• Tikėjimo savimi ir noro pasiekti pukių rezultatų;
• Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jums reikės atitikti finansinius kriterijus.

Jūsų atsakomybė apima (bet tuo neapsiriboja):

• Svetainės pasirinkimas;
• Darbuotojų įdarbinimas;
• Kasdieninės verslo operacijos;
• Pradinė franšizės įkūrimo įmoka, projektavimo, įrengimo ir kitų įvairių išlaidų mokėjimas, kaip numatyta franšizės sutartyje.

„Esquires“ nori, kad jums pasisektų, todėl „Esquires“ prekės ženklas ir kavinės yra skirtos maksimaliai išnaudoti jūsų turimas galimybes. Kaip „Esquires“ franšizės gavėjas, gausite:

• Parduotuvės dizaino ir įrengimo paslaugas;
• Pagalbą renkantis vietą ir atidarant parduotuvę;
• Prieigą prie vykdomųjų operacijų ir patentuotų receptų;
• Įvairius individualius mokymus;
• Išsamius vykdomų operacijų ir mokymo vadovus;
• Kruopščiai patikrintą įrangos pasirinkimą;
• Jums bus suteikta pagalba užtikrinant geriausią maisto pasirinkimą;
• Prekės ženklo populiarinimą, įvairiais rinkodaros būdais;
• Perkamosios galios suteikiamą naudą;
• Neprilygstamus „Esquires“ gėrimų produktus.

„Esquires“ labai kruopščiai parengė savo franšizės modelį, kad suteiktų jums visą reikalingą palaikymą ir paramą pradedant verslą.

Esquires visiems naujiems franšizės gavėjams iki atidarymo pradžios suteikia išsamius vadybos ir produktų mokymus, kurių metu franšizės gavėjai nuo 2 iki 4 savaičių praleis mokydamiesi esamoje parduotuvėje ir mūsų pagrindiniame biure Londone.

„Esquires“ taip pat padeda įdarbinti ir paruošti darbuotojus, suteikiant mokymus prieš atidarymą. Įmonė taip pat teikia nuolatinę paramą franšizės gavėjams reguliarių „Esquires“ vykdomosios komandos apsilankymų parduotuvėse metu. Palaikymas ir mokymai siūlomi visais verslo aspektais. „Esquires“ mano, kad mokymai yra nepaprastai svarbu, todėl franšizės gavėjai taip pat gaus išsamius vadybos ir produktų mokymus.

Be to, visiems personalo nariams prieš atidarymą organizuojami mokymai. „Esquires“ vadovų komanda padeda ne tik atidarant kavinę, tačiau mokymus ir palaikymą tęsia toliau, kol įsitikina, kad franšizės gavėjas, naujasis personalas ir valdymo sistemos dirba sėkmingai ir efektyviai, kaip darni komanda.

Siekdami, kad „Esquires“ franšizės gavėjai neatsiliktų nuo naujovių, kad galėtų jiems padėti skatinimais bei mokymais, „Esquires“ komanda reguliariai lankosi kiekvienoje parduotuvėje. „Esquires“ taip pat suteikia palaikymo komandą, prižiūrinčią visus verslo aspektus, bei visuomet suteikiančią reikalingą informaciją ir pagalbą.

Papildomi mokesčiai: 2% įmoka už reklamą (už jūsų kavinės reklamą).

Kur dar pasaulyje yra „Esquires“ kavos parduotuvės?

Kinijoje – 21. Airijoje – 7. Jungtinėje Karalystėje – 25. Kanadoje – 3. Jungtiniuose Arabų Emiratuose – 3.
Saudo Arabijoje – 7. Bahreine – 4. Kuveite – 6. Šiaurės Kipre – 1. Indonezijoje – 2. Egipte – 3.

Sekantys žingsniai

„Esquires“ kompanija visada ieško puikių žmonių ir organizacijų, turinčių potraukį, aistrą ir įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai veikti dinamiškoje naminės kavos rinkoje. Jei norite toliau diskutuoti apie „Esquires“ franšizės galimybes, užpildykite žemiau esančią anketą ir netrukus „Esquires“ su jumis susisieks.


Lorenza Fedele

Rinkodaros vadybininkas

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS