Bendros investicijos:

€ 25,000

Franšizės mokestis:

€ 2,300

Mėnesinis mokestis:

3,5%

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

0%

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2011

Franšizavimo pradžia: 2013

Įmonės padaliniai: 225

Franšizės padaliniai: 527

Bendras padalinių skaičius: 752

Darbuotojų skaičius padalinyje: 6+

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

Sushi Wok yra sėkmingas ir aktyviai augantis verslas. Per 10 veiklos metų mes atidarėme daugiau nei 750 parduotuvių. Kiekvieną mėnesį atidaroma apie 10 naujų parduotuvių. Užimama rinkos dalis plečiasi geografiškai. Sushi Wok parduotuvės veikia šešiose valstybėse: Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje ir Kirgizijoje.

Sushi Wok yra puikaus skonio, aukštos kokybės ir prieinamų kainų derinys.

Mes siūlome daug patiekalų, įskaitant daugiau nei 20 suši, 100 suši rolų ir wok makaronų rūšių, kurios keičiamos pagal sezoną. Mūsų parduotuvių atmosfera puikiai tinka plačiam lankytojų ratui. Jie gali pasirinkti paruošiamą maistą iš meniu, patys paruošti wok makaronų dėžutę, pridėti įdaro pagal savo skonį ar užsakyti bet kuriuos sušius ir rolus. Patogus maisto išsinešimui formatas leidžia mūsų svečiams taupyti jų laiką ir mėgautis maistu bet kurioje vietoje.

Sushi Wok ženklas yra labai populiarus bet kurioje vietoje: mažuose miesteliuose ar megapoliuose, gyvenamuosiuose ar verslo rajonuose. Mūsų paprastas formatas bus populiarus tarp įvairių klientų grupių su skirtingu pajamų lygiu. 80% klientų įsimyli mūsų prekės ženklą nuo pat pirmojo apsilankymo ar užsakymo.

  • Pasirengimas laikytis standartų ir sutarties sąlygų.
  • Finansinės galimybės įsigyti franšizę ir atidaryti parduotuvę.
  • Noras ir ketinimai plėtoti parduotuvių tinklą.

Mokymai

Sushi Wok ekspertų komanda tiesioginių mokymų metu įmonės būstinėje arba veikiančiose parduotuvėse parodys ir paaiškins visus procesus, pradedant nuo vietos pasirinkimo iki darbo su 1C taisyklių.

Pagalba renkantis patalpas

Mūsų ekspertai įvertins jūsų mieste esančias patalpas pagal srautus, erdvę ir įėjimo patogumą bei patars jums, kaip sudaryti nuomos sutartį.

Programinė įranga

Programinė įranga buvo specialiai sukurta Sushi Wok ir apima visus maisto išsinešimui verslo niuansus. Jūs gausite nemokamą prieigą prie mūsų programinės įrangos, mokymų kursų ir nuolatinės techninės pagalbos.

Veiksminga reklama

Mūsų centralizuotas Rinkodaros departamentas teikia visą reklaminę medžiagą. Mūsų rinkodaros technologijos padeda pritraukti daugiau klientų ir išlaikyti jų lojalumą.

Pagalba ir auditas

Auditas ir nuolatinė ekspertų pagalba visose parduotuvių veiklos srityse.


Ekaterina Smirnova (Екатерина Смирнова)

Franšizės Vadovas

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS