Bendros investicijos:

€ 20,000

Franšizės mokestis:

€ 0

Mėnesinis mokestis:

€ 0

Mėnesinis rinkodaros mokestis:

€ 200

Franšizių skaičius

Investicijos grąža

Laiko tarpas

Pajamos:

12 000*

* Skaičiuotuvo skaičiavimai yra preliminarūs, negarantuojami

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

Įkūrimo metai: 2012

Franšizavimo pradžia: 2013

Įmonės padaliniai: 0

Franšizės padaliniai: 190

Bendras padalinių skaičius: 190

Darbuotojų skaičius padalinyje: 2+

Sutarties laikas: 60 mėnesių

FRANŠIZĖ INTERNETE

TINKLALAPIS

FRANŠIZĖS PREZENTACIJA

PARSISIŲSTI

„Crazy Bubble“ yra didžiausias burbulinės arbatos franšizės tinklas Europoje. Šiuo metu turime beveik 200 parduotuvių 9 Europos rinkose – Lenkijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Juodkalnijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Moldovoje ir Airijoje. Įmonė buvo įkurta 2012 m. Lenkijoje ir kasmet vystosi labai dinamiškai, kiekvienais metais padidindama parduotuvių skaičių vidutiniškai 60 procentų. Mes taip pat esame burbulinės arbatos pusgaminių importuotojai iš Taivano – šalies, kurioje gimė visa burbulinės arbatos koncepcija. Tai užtikrina aukščiausią mūsų produkcijos kokybę Europoje.

„Crazy Bubble“ kviečia prisijungti prie mūsų franšizės šeimos, kad galėtumėte gauti pelno viename iš sparčiausiai augančių maisto gamybos pramonės sektorių. Štai kodėl turėtumėte prisijungti prie mūsų prekės ženklo:


Privalumai:

 • Patikrintas verslo modelis: Investuokite į mūsų patikrintą verslo modelį, kuris garantuoja sėkmę burbulinės arbatos pasaulyje. Mūsų patirtis padės jums siekti sėkmės net ir konkurencingoje rinkoje.
 • Individualizuotas požiūris ir mentoriaus pagalba: Siūlome ne tik verslo, bet ir partnerystės požiūrį. Kiekvienas franšizės gavėjas gaus individualią mentoriaus paramą ir pagalbą, kad kartu pasiektų sėkmę.
 • Žinios apie prekės ženklo veikimą: Gaukite išsamių prekės ženklo veikimo praktinių žinių, gamybos procesų ir veiksmingų strategijų, kad galėtumėte valdyti savo pardavimo vietą. Mūsų žinios yra jūsų raktas į veiksmingą verslo valdymą.
 • Nėra startinio mokesčio: Mes neapkrauname jūsų papildomais mokesčiais už prisijungimą prie mūsų franšizės tinklo. Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė.
 • Nemokami mokymai: Mes teikiame visapusiškus ir profesionalius mokymus jums ir jūsų darbuotojams. Garantuojame, kad būsite pasirengę aptarnauti klientus naudodamiesi geriausiais įgūdžiais.
 • Rinkodaros veikla: Mes palaikome jus tinklinėje ir individualioje rinkodaros veikloje, kad galėtumėte sėkmingai reklamuoti savo pardavimo vietą ir pritraukti naujų klientų.
 • Aukščiausios kokybės produkcija: Mūsų gaminiai garantuoja klientų pasitenkinimą. Siūlome aukščiausios kokybės ingredientus, kad jūsų klientai patirtų tikrą malonumą gerdami burbulinę arbatą.

Pagrindiniai tinklo reikalavimai:

 • Vieta: Tikimės, kad patalpos bus intensyvaus judėjimo zonoje su atitinkamu prisijungimu prie vandentiekio ir elektros tinklų. Tai yra pagrindiniai efektyvų „Crazy Bubble“ pardavimo vietos veikimą užtikrinantys elementai.
 • Franšizės gavėjas: Verslo vykdymas, sėkmės troškimas ir visiškas įsipareigojimas yra pagrindiniai reikalavimai potencialiems franšizės gavėjams.

Franšizės mokestis: Franšizės mokestis yra tik 200 eurų per mėnesį viso sutarties galiojimo laikotarpiu. Tai leidžia susitelkti į verslo plėtrą ir gauti didelį pelną.

Investicijų išlaidos: apie 20 000 eurų.


Tarptautinio bendradarbiavimo atveju esame suinteresuoti įgyti pagrindinius franšizės gavėjus. Jūs pasirašote su mumis išskirtinumą tam tikroje srityje garantuojančią sutartį ir plėtojate mūsų franšizės koncepciją dar geresnėmis ir palankesnėmis sąlygomis. Tokiu atveju jūs esate atsakingi už „Crazy Bubble“ prekės ženklą šalyje, pasirašote franšizės sutartis ir gaunate pelną neinvestuodami savo lėšų.

Noras siekti verslo sėkmės, sąžiningumas, darbštumas, lengvumas užmegzti naujus tarpasmeninius ryšius.

Mes siūlome savo franšizės gavėjams visapusišką pagalbą ir mokymus prieš atidarydami franšizės patalpas ir sutarties galiojimo metu. Mokymų planas apima:

 • Visų mūsų gaminių receptų pateikimą
 • Vietinės rinkodaros kūrimo mokymus
 • „Crazy Bubble“ parduotuvės valdymo mokymus
 • Žinių apie „Crazy Bubble“ pusgaminius mokymus

Mokymai trunka kelias dienas ir vyksta mūsų mokymų salėje bei tikroje „Crazy Bubble“ parduotuvėje. Likus dienai iki franšizės patalpų atidarymo mūsų darbuotojai veda kvalifikacijos kėlimo mokymus jūsų patalpose. Mes dalyvaujame patalpų atidarymo metu, kad palaikytume jus techniniu, rinkodaros ir psichologiniu požiūriu! Sutarties galiojimo metu mes taip pat palaikome Jus kiekviename žingsnyje – nuo rinkodaros ir naujų klientų pritraukimo, prekybos vietų parinkimo, visų patalpų dizaino ir grafinių elementų kūrimo, iki gaminių ir įrenginių pristatymo į Jūsų prekybos vietą.


Jakub Wozniczka

Franchise Manager

Kalbos:

SUSISIEKITE SU MUMIS IR PAPASAKOKITE MUMS DAUGIAU APIE SAVO TIKSLUS